Практикум з фінансового та управлінського обліку за національними стандартами. 3-тє вид. Уподобане

Практикум з фінансового та управлінського обліку за національними стандартами
Навчальний посібник
3-тє вид., перероб. і доп.
За ред. проф. М. Ф. Огійчука

Ціна - 500 грн

Придбати

Оформити замовлення можна за посиланням вище виконавши вхід зі своїм логіном і паролем, або виконавши нову реєстрацію,
або написавши листа на e-mail:
   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ,
або зателефонувавши за номерами (044) 223-1525, (099) 607-9762.

 

Переглянути зміст

Практикум з фінансового та управлінського обліку за національними стандартами: навч. посібник / М.Ф. Огійчук, Л.О. Сколотій, С.І. Василішин, І.І. Рагуліна, О.В. Ковальова, І.В. Сколотій, Ю.С. Нежид / За ред. проф. М. Ф. Огійчука. 3-тє вид., перероб. і доп. Київ, Алерта, 2021. 624 с.

ISBN 

Висвітлено організацію фінансового і управлінського обліку згідно із ­Законом України «Про бухгалтерський облік і фінансову звітність в Україні», Податковим кодексом України, національними стандартами бухгалтерського обліку та Планом рахунків. Викладений матеріал є моделлю наскрізної задачі і дає можливість засвоїти на базі нових методичних концепцій: облік активів (грошових коштів, фінансових інвестицій, розрахунків з дебіторами, запасів, поточних біологічних активів, необоротних активів, капітальних інвестицій), вивчення яких передбачено навчальним курсом «Фінансовий облік-І»; облік джерел формування активів (власного капіталу, розрахунків за виплатами працівникам, розрахунків за податками й платежами, розрахунків з постачальниками та підрядниками, розрахунків за іншими зобов’язаннями, доходів і результатів діяльності, складання фінансової звітності), вивчення яких передбачено навчальним курсом «Фінансовий облік-ІІ»; облік витрат та обчислення собівартості продукції робіт і послуг як складових навчального курсу «Управлінський облік».
Для здобувачів економічних спеціальностей в навчальних закладах всіх рівнів акредитації. Може бути використаний фахівцями з бухгалтерського обліку, аспірантами, науковцями та викладачами закладів вищої освіти.

Додаткова інформація

  • ISBN: 978-617-566-662-3
  • Палітурка: Тверда
  • Формат: 60х84 1/16
  • Артікул: 40079
  • Папір: Офсетний
Hosting Ukraine