Процесуальна документація у цивільних справах: теорія, методика, практика.
Фурса С. Я.

Ціна – 150,00 грн

Придбати

Фурса С. Я. Процесуальна документація у цивільних справах: теорія, методика, практика. 3-тє видання. Науково-практичний посібник. – К.: Алерта, Центр учбової літератури, 2011. – 896 с.

У посібнику є навчальна програма. Практикум, підготовлені згідно з вимогами Болонського процесу, де студентам запропоновано задачі, після вирішення яких студент має визначитися з видом процесуального акта та написати його.

У науково-практичному посібнику розкрито питання теорії, методики складання та практики застосування процесуальних документів у цивільних справах. Аналізується їх суть, види, значення, вимоги, яким повинні відповідати процесуальні акти, процедура їх ухвалення і постановлення судом та складання особами, які беруть участь у справі, та іншими учасниками процесу. Науково-практичний посібник може використовуватися як навчальний для забезпечення викладання у ВНЗ спецкурсу «Процесуальні документи у цивільних справах (теорія, методика, практика)».

Науково-практичний посібник стане у пригоді адвокатам, суддям, іншим фахівцям у галузі права, а також пересічним громадянам, які бажають звертатися до суду самостійно, без допомоги адвоката.

Додаткова інформація

  • ISBN: 978-617-566-073-7
  • Палітурка: Тверда
  • Формат: 70х100 1/16
  • Артікул: 30865
  • Папір: Офсетний
Hosting Ukraine