Протидія white-collar crime

Протидія white-collar crime
(інтегративний аналіз, коментар законодавства та пошук шляхів його удосконалення)
За заг. ред. доктора юрид. наук, професора В. М. Тертишника

Ціна - 350 грн

Придбати

Оформити замовлення можна за посиланням вище виконавши вхід зі своїм логіном і паролем, або виконавши нову реєстрацію,
або написавши листа на e-mail:
   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ,
або зателефонувавши за номерами (044) 223-1525, (099) 607-9762.

 

Переглянути зміст

Протидія white-collar crime (інтегративний аналіз, коментар законодавства та пошук шляхів його удосконалення). / В. М. Тертишник, Д. В. Каменський, О. Г. Кошовий, М. В. Корнієнко, О. І. Тертишник, В. В. Ченцов; за заг. ред. доктора юрид. наук, професора В. М. Тертишника. Київ : Алерта, 2021. 346 с. 

У книзі розкрита доктрина та представлений системний аналіз white-collar crime та супутній злочинності у фінансово-економічній та митній сфері, висвітлені проблеми законодавства та діяльності правоохоронних органів щодо протидії названим кримінальним правопорушенням.
Розкриті проблеми юридичної визначеності та конкуренції правових норм, що застосовуються в діяльності правоохоронних органів щодо протидії white-collar crime та іншій злочинності у фінансово-економічній та митній сфері, подані наукові рекомендації з питань удосконалення діяльності щодо запобігання та протидії кримінальним правопорушенням; покращення взаємодії митниць Державної фіскальної служби України із правоохоронними і контролюючими державними органами, подані рекомендації щодо удосконалення законодавства та юридичної практики.
Робота розрахована передусім на практикуючих юристів, слідчих, детективів, співробітників оперативних підрозділів, митників, учасників правовідносин у фінансово-економічній сфері, інвесторів, посадовців. Вона буде слушним помічником також студентам, які навчаються за спеціальністю «Право», «Міжнародне право», «Правоохоронна діяльність», аспірантам і викладачам юридичних та економічних закладів вищої освіти, тим, хто прагне до поглибленого та комплексного вивчення проблем протидії фінансово-економічній злочинності.

Додаткова інформація

  • ISBN: 978-617-566-663-0
  • Палітурка: Тверда
  • Формат: 60х84 1/16
  • Артікул: 40039
  • Папір: Офсетний
Hosting Ukraine