Вереша Р. В. Курс кримінального права України. Загальна частина. Том ІІ.

Курс кримінального права України.
Загальна частина.
Том ІІ. Вчення про покарання.
Підручник
Вереша Р. В.

Ціна - 450 грн

Придбати

Перглянути зміст

Вереша Р. В. Курс кримінального права України. Загальна частина. Том ІІ. Вчення про покарання. Підручник. Київ: Алерта, 2021. 468 с. 

Підручник виконано відповідно до робочої програми навчальної дисципліни «Кримінальне право України. Загальна частина». У ньому міститься науково-практичне дослідження Кримінального кодексу України, з урахуванням практики його застосування, а також положень проекту Кримінального кодексу України. Разом з тим в підручнику викладено коротко історію національного кримінального законодавства. Інтернаціоналізація кримінально-правових відносин і інтеграція системи протидії міжнародній кримінально протиправній діяльності обумовили більш детальний порівняльний аналіз українського і іноземного кримінального права.
Підручник складається з двох томів. В першому томі досліджуються кримінальний закон і кримінальне правопорушення. У другому томі – покарання, звільнення від нього, інші заходи кримінально-правового характеру.
Видання розраховане на студентів, аспірантів (ад’юнктів), викладачів, наукових працівників, а також на всіх, хто цікавиться питаннями кримінального права.

Додаткова інформація

  • ISBN: 978-617-566-667-8
  • Палітурка: Тверда
  • Формат: 60х84 1/16
  • Артікул: 40082
  • Папір: Офсетний
Hosting Ukraine