Траст і трастоподібні конструкції: глобалізація та перспективи. Матвєєвські цивілістичні читання.

Траст і трастоподібні конструкції: глобалізація та перспективи.
Матвєєвські цивілістичні читання.
Матеріали міжн. наук.-практ. конф.
Київ, 6 лист. 2020 р.

Ціна - 360 грн

Придбати

Переглянути зміст

Траст і трастоподібні конструкції: глобалізація та перспективи. Матвєєвські цивілістичні читання. Матеріали міжн. наук.-практ. конф. Київ, 6 лист. 2020 р. / Р. А. Майданик, О. М. Залізко, В. В. Цюра та ін.; відп. ред. Р. А. Майданик. Київ: Алерта, 2021. 268 с.
 

Видання присвячене актуальним науковим і практичним проблемам трасту і трастоподібних конструкцій в умовах глобалізації. Книга підготовлена на основі матеріалів Матвєєвських цивілістичних читань «Траст і трастоподібні конструкції: глобалізація та перспективи», що відбулися 6 листопада 2020 року та були організовані кафедрою цивільного права Інституту права Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
До збірки увійшли наукові доповіді провідних науковців і практикуючих юристів, які спеціалізуються на питаннях трасту і трастоподібних конструкцій.
Видання адресоване вченим, науковим співробітникам, викладачам юридичних факультетів і вищих навчальних закладів, аспірантам, а також працівникам судів, прокуратури, адвокатури, іншим особам, які вивчають і застосовують доробки правової науки і практики.

Додаткова інформація

  • ISBN: 978-617-566-682-1
  • Палітурка: Тверда
  • Формат: 60х84 1/16
  • Артікул: 40148
  • Папір: Офсетний
Hosting Ukraine