Погребняк В. Я. Виникнення, перехід та припинення суб’єктивних цивільних прав Уподобане

Оцінити
(0 голоси)

Виникнення, перехід та припинення суб’єктивних цивільних прав
проблеми теорії та практики
Монографія
Погребняк В. Я.

Ціна - 500 грн

Придбати

Переглянути зміст

Погребняк В. Я. Виникнення, перехід та припинення суб’єктивних цивільних прав: проблеми теорії та практики : монографія. Київ : Алерта, 2020. 640 с.

У монографії розглянуто сучасні наукові підходи до розуміння правової природи суб’єктивного цивільного права, а також проблеми класифікації суб’єктивних цивільних прав. Визначено характеристики суб’єктивних цивільних прав, що детермінують їх здатність до динаміки. Механізми виникнення, переходу та припинення суб’єктивних цивільних прав досліджуються як окремі сегменти механізму цивільно-правового регулювання суспільних відносин, в межах яких знаходить прояв кінетика суб’єктивного цивільного права.
Ретельному розгляду в контексті їх застосування відносно суб’єктивного цивільного права піддано категорії «виникнення», «перехід» та «припинення». Під новим кутом зору осмислено та проаналізовано способи виникнення, переходу та припинення суб’єктивних цивільних прав панування та вимоги.
Видання розраховане для науковців-правників, викладачів, аспірантів та студентів вищих юридичних закладів, юристів-практиків, всіх читачів, які цікавляться новаторськими підходами щодо визначення шляхів вирішення найбільш дискусійних проблем сучасної цивілістики.

Додаткова інформація

  • ISBN: 978-617-566-639-5
  • Палітурка: Тверда
  • Формат: 60х84 1/16
  • Артікул: 40005
  • Папір: Офсетний
Змінено Середа, 16 грудня 2020, 10:21
Hosting Ukraine