Фурса С. Я., Фурса Є. І., Дика А. О. Спір про право у цивілістичному процесі Уподобане

Оцінити
(0 голоси)

Спір про право у цивілістичному процесі:
нотаріат, суд, виконавче провадження
Монографія

Фурса С. Я., Фурса Є. І., Дика А. О.

Ціна - 320 грн

Придбати

 Переглянути зміст

Фурса С. Я., Фурса Є. І., Дика А. О. Спір про право у цивілістичному процесі: нотаріат, суд, виконавче провадження : монографія. Київ : Алерта, 2021. 288 с. Серія «Процесуальні науки».

Пропонована наукова праця є комплексним дослідженням такого правового явища, як «спір про право» у цивілістичному процесі (нотаріат, суд, виконавче провадження).
Розкрито сутність та види спорів, які виникають у нотаріальному, цивільному та виконавчому процесах. Саме через призму цивілістичного процесу можна комплексно, системно і послідовно розв’язати існуючі в державі проблеми, які виникають у зв’язку з охороною, захистом та відновленням прав, відповідно, нотаріусом, судом та органами примусового виконання.
Проаналізовано нотаріальну, судову й виконавчу практику та передумови виникнення як матеріального, так і процесуального спорів, а також наслідки його встановлення в даних юрисдикційних процесах. Розкрито роль нотаріусів, суддів і виконавців, суб’єктів нотаріальних процесуальних правовідносин, цивільних процесуальних відносин, зокрема, у позовному, наказному та окремому провадженнях цивільного судочинства, а також у виконавчих процесуальних правовідносинах. Представлено ряд пропозицій з удосконалення законодавства, що регламентує процедури вчинення нотаріальних дій нотаріусами, розгляду справ судами та примусового виконання рішень.
Розглянуто Концепцію оновлення Цивільного кодексу України, зокрема норми Книги 6 «Спадкове право», та наведено пропозиції внесення до них змін з метою недопущення в майбутньому виникнення спорів про право.
Книга розрахована на викладачів, докторантів, аспірантів, студентів та практичних фахівців, зокрема суддів, адвокатів, нотаріусів і виконавців, також може бути використана в навчальному процесі при викладанні навчальних дисциплін «Нотаріальний процес», «Цивільний процес», «Виконавчий процес».

Додаткова інформація

  • ISBN: 978-617-566-677-7
  • Палітурка: Тверда
  • Формат: 60х84 1/16
  • Артікул: 40139
  • Папір: Офсетний
Змінено Понеділок, 26 квітня 2021, 11:42
Hosting Ukraine